Převážně nevážně vážně o zážitcích speciálně pedagogických i jiných

Dokázala jsem to!

20. 1. 2017 20:17
Rubrika: Nezařazené

Jsou okamžiky s velkým O. Okamžiky kdy konečně překonáte poslední překážku a stanete na vysněném vrcholu (v případě hlubokomřských potápěčů na vysněném dně). Okamžiky, kdy si prostě připadáte jako...KINGOVÉ. Okamžiky, kdy si konečně můžete oddechnout a říct DOKÁZAL JSEM TO!

A ano, já jsem to dnes dokázala. Svět mi leží u nohou!

A co vlastně? Vytvořila jsem...VELRYBU!!!!! Ano, přátelé velrybu, která měří na délku asi 10 centimetrů a taxonomicky ji lze zařadit do čeledi origami. Je to velryba. Většina lidí, kterých jsem se ptala to poznala, nebo alespoň hádali, že jde o něco z rybí říš. Je sice trošku postižená (chudák je poskládáná z použitého papíru a taky není úplně souměrná. Ale to jak jistě víte, jí neubírá na velrybí důstojnosti a neznamená automaticky špatný život.

Možná zítra nesložím zkoušku (člověk nemůže složit všechno, že jo:)... Možná nedopíšu bakalářku.Možná mě vyhodí ze školy a nebo nenajdu práci. Možná se mi v životě od téhle chvíle nepovede už vůbec nic. Ale nikdo, už mi v životě nemůže říct...Jsi nula. Nepodařilo se ti složit velrybu.

Pokud si říkáte, no a... Já skládám každou rukou jednu velrybu a nohama u toho ječtě pletu svetr (taky každou nohou jeden), tak vězte, že pro mě se zatím nepodařilo složit nikdy nic. Až do dneška končily všechnym moje pokusy horou zmuchlaného papíru a nehorázným vztekem. Ale dnešek...dnešek je den D! Dneska začíná nový letopočet (po velrybě).

(Pokud máte pocit, že celý ten článek je trochu blouznivý a nedává úplně smysl,  máte pravdu. Je taky druhá půlka zkouškového, takže se není čemu divit.)

 

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková